CMS Poczta firmowa

Spółdzielnia Rolników Indywidualnych 

"Rolnik"

ul.  Przemysłowa 2

89-400 Sępólno Krajeńskie

woj. kujawsko-pomorskie

pow. Sępoleński

Siedziba SRI Rolnik

 

Godziny pracy
poniedziałek-piątek 700-1500
Kontakt ogólny  

srirolnik@srirolnik.com.pl

rolnik@srirolnik.com.pl

 

kom:  662 248 421

(52) 388-22-31

fax: (52) 388-27-27

Prezes zarządu
Glugla Kazimierz

kazimierz.glugla@srirolnik.pl

kazimierz.g@srirolnik.pl

prezes@srirolnik.pl

 

 

  

W-ce prezes Osowski Witold

witold.o@srirolnik.pl

 

 

  

Prokurent

Główna księgowa

Nowakowska Iwona

iwona.n@srirolnik.pl

 

 

  

Dział kadr i płac  

waldemar.s@srirolnik.pl

 

  

Dział księgowości

ksiegowosc@srirolnik.pl

irena.g@srirolnik.pl

 

  

Kasa  

kasa@srirolnik.pl

halina.h@srirolnik.pl

 

 

  



Dojazd

Wyświetl większą mapę

 

Nasze placówki:

Sklep firmowy nr 1

Sklep firmowy nr 2

Sklep firmowy nr 3

Sklep firmowy nr 7

Sklep firmowy nr 9

Sklep firmowy nr 10

Sklep firmowy nr 11

Sklep firmowy nr 12

Masarnia Płocicz

Market Więcbork

Kurniki Cerkwica

Wylęgarnia Wałdowo

Tartak Radońsk

Nasza gazetka